Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan, etrafa bıraklan çöpler ve balık tutanların bıraktığı 10 larca kancalı misinaları görünce Bade İşçil isyan etti:

Etrafa bıraklan çöpler ve balık tutanların bıraktığı 10 larca kancalı misinaları görünce kendini tutamayan oyuncu, Instagram hesabından paylaşım yaparak kirliliğe sitem etti. Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan

Bade İşçil isyan etti: Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan

#İstanbul

Deniz kenarında yürüyüşe çıkan Bade İşçil, karşılaştığı manzara karşısında sinirlendi. Köpeğiyle birlikte Boğaz’da yürüyüşe çıkan Bade İşçil, etrafa çöp bırakılmasına sitem etti. Ünlü oyuncu, konuya ilişkin sosyal medya hesabından, ”İstanbul Boğazı harika. Ama ne olur çöpünüze sahip çıkın” şeklinde paylaşım yaparak takipçilerini uyardı.

Deniz kenarında yürüyüşe çıkan Bade İşçil, karşılaştığı manzara karşısında sinirlendi. Etrafa bıraklan çöpler ve balık tutanların bıraktığı kancalı misinaları görünce kendini tutamayan oyuncu, Instagram hesabından paylaşım yaparak kirliliğe sitem etti.

”ÇÖPÜNÜZE SAHİP ÇIKIN”

Deniz kenarına bırakılan çöplerin fotoğrafını yayınlayarak, ”İstanbul Boğazı harika. Hafta sonu hava da güzel olunca tıklım tıklım oluyor. Hakkımızdır Boğaz havası almak, keyifle manzarayı seyretmek, yürümek, koşmak, balık tutmak. Ama ne olur çöpünüze sahip çıkın.” ifadelerini kullandı. 

Bade İşçil isyan etti: Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan

”ÇÖPLER DENİZE, YOLLARA SAVRULUYOR”

Paylaşımlarına devam eden İşçil, ”Bu atılan çöpler denize, yollara savruluyor. Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan. O da bir vatandaş.” dedi. 

Bade İşçil isyan etti: Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan

”KANCALI MİSİNALARINIZI YOLLARA ATMAYIN”

Yürüyüş yaparken karşısına çıkan kancalı misinaları toplayarak örnek bir davranışa imza atan oyuncu, ”Hele ki balık tutan arkadaşlardan rica ediyorum, ne olur dolanan kancalı misinalarınızı, çöpe bile atarken paketlemeniz gerekirken, yollara atmayın. Ben bugün yol boyunca toplayıp çöpe attım.” dedi.

”TUTMAK İÇİN BALIK DA KALMAYACAK”

Kancalı misinaların ne kadar tehlikeli olabileceğine değinen ünlü oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü:

 Bunlar çoluk çocuk için, koşan, yürüyen insanlar için, kediler, köpekler için çok tehlikeli. Bir rüzgarla denize savrulsa, tutmak için balık da kalmayacak. Her şeyi geçtim, bu sorumsuzluk en çok sana zarar veriyor. Bir düşün. 

Bade İşçil isyan etti: Hepinizin pisliğini temizlemeye çalışan da bir insan

Kaynak Milliyet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post AKDER 15. TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMASI SONUCU
Next post AKDER 15. TURNA BALIĞI YAKALAMA YARIŞMASI YOĞUN KATILIM VE COŞKUYLA KUTLANDI / Yeşim Sarıtaş