KAMADER’İN Sazan Balığı Şampiyonası Başlıyor

Kocaeli Sportif Amatör Olta Balıkçıları ve Doğal Hayatı Koruma Derneği “13.Ulusal ve Uluslararası Sazan Balığı Şampiyonası” Kartepe Belediyesi işbirliği ve Amatör Balıkçılık Federasyonu (ABAF) desteği ile 01 – 08 Kasım 2019 Tarihleri arasında Sapanca Gölü’nde Tarım ve Orman Bakanlığı’nın izni ile 01Kasım Cuma günü saat 13:30’da Eşme Sahilde kura çekimi ile başlayacak.

Sportif sazan balıkçılığı ve modern sazan avcılığını kamuoyuna tanıtmak, bölgenin doğa sporları potansiyelini ve kültürünü ön plana çıkartmak amacıyla Kartepe Belediyesi ve KAMADER’in ortaklığında düzenlediği 13. Ulusal ve Uluslararası Sazan Balığı Şampiyonası, Sapanca Gölü’nün Kartepe ve Serdivan bölgelerinde 30 km’lik hat üzerinde düzenlenecek.

Yerli ve Yabancı Olta balığı ustalarını Sapanca Gölü’nde buluşturacak yarışma için 01 Kasım Cuma Günü saat 13.30’de Eşme Sahil’de, kokteyl eşliğinde açılış töreninin ardından saat 14:00’de yarışmacı takımlar yarışacakları alanlar için kura çekimine katılacak. Yarışma 02 Kasım Cumartesi günü saat 07:00’de başlayacak olup, yarışmaya en az üçer kişiden oluşan toplamda 30 takım katılacak.

Yazının devamı ve görselleri OLTACI DERGİSİ EKİM 2019 104. SAYISINDA
ABONE OLMAK İÇİN 05443414082 WhatsaAp ABONE yazın sizi arayalım veya linki tıklayarak abone olunuz 

tps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4-3si7QVXaAdwJymBmKm5RH1V5k_MGBkOzWAmP1D00XeMPw/viewform

About Post Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post Biga’da Şehit Köprülülü Kaymakam Hamdibey Balık Avı Yarışması Yapıldı
Next post Nefesleri Kesen ASOF Türkiye 2019 Bolu Gölköy Mücadelesi Rekorlarla Son Buldu