TRAKYA AMATÖR ve SPORTİF OLTA BALIKÇILARI DERNEĞİ – TRABDER 2. Geleneksel Edirne Sudak Balığı Yakalama Yarışması

Trabder Edirne İline bağlı, Süloğlu İlçesi, Süloğlu Baraj Göletinde 2. Geleneksel Edirne Sudak Balığı Yakalama Yarışması düzenlenecektir.

Trabder“2. Geleneksel Edirne Sudak Balığı Yakalama Yarışması” düzenlenecektir. Dereceye girenlere para ödülleri verilecektir.

Değerli Üyelerimiz,

Edirne Valiliği, Süloğlu Belediye Başkanlığı ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile birlikte; kısa adı TRABDER olan Trakya Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği olarak amatör ve sportif amaçlı olta balıkçılığını tanıtmak, sevdirmek, gelişmesini sağlamak ve yarışma heyecanı duyan amatör olta balıkçılarını buluşturarak paylaşma ve yardımlaşma anlayışını geliştirmek, çevreye ve yaban hayatına karşı sorumlu bir şekilde yürürlükteki kanun tüzük ve yönetmeliklere uyulmasını sağlamak amacıyla.

Edirne İline bağlı, Süloğlu İlçesi, Süloğlu Baraj Göletinde “2. Geleneksel Edirne Sudak Balığı Yakalama Yarışması” düzenlenecektir. Dereceye girenlere para ödülleri verilecektir.

Amatör balıkçılığa gönül veren tüm hobidaşlarımıza hayırlı olması dileğiyle tüm katılacak yarışmacılara başarılar diliyoruz.

Yarışma Ön Kayıtları Aşağıdaki link üzerinden online olarak alınacaktır.

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSeAu…/viewform…

Yarışma Şartnamesi için:

https://drive.google.com/…/1I9m7PCt4QrzT4GNcIJH…/view…

TRABDER YÖNETİM KURULU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Kamader 16. Turna ve tatlı su levreği şenlikleri
Next post Amatör olta balıkçının yüzü oltasına takılan 8 buçuk kiloluk ceylan balığıyla güldü