Rekor Balık! Mcc-Der ’Dance Of The Masters‘ Yarışmasında ESBALDER OLD CİTY CARP TEAM Yakaladı.

Oltaya takılan balıkla yaklaşık 45 dk. mücadele etmişler ve balığı karaya çıkartmayı başarmışlardır. Hedef balık sazan olmasına rağmen, Yakalanan rekor balık, Türkiye’de Resmi olarak düzenlenen yarışmalarda, yakalan en büyük balık ünvanını almıştır.

Hedef balık sazan olmasına rağmen yakalanan balık , Türkiye’de Resmi olarak düzenlenen yarışmalarda, yakalan en büyük rekor balık ünvanı almıştır.

Bursa Millet Mahallesi Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları Derneği- Mcc-Der ‘in düzenlediği 2023 ÇERKEŞLİ.(7-14 EKİM 2023) ‘’Dance Of The Masters ‘’ Yarışmasına , Şehrimizi ve Derneğimizi Temsil etmek adına, Dernek üyelerimizden Osman ÖZCAN, Ersin ARSLAN, Zeki Murat ERSÖZ , Ayhan SEYHAN Üyelerimiz ESBALDER OLD CİTY CARP Olarak, Katılmışlardır.

Çerkeşli Göletinde yapılan yarışmaya 7.10.2023 tarihinde sektör kurası ile start verilmiş ve ESBALDER OLD CİTY CARP takımımız 9 numaralı sektörü çekmiştir. Sektörlerine yerleşip, Hedef balık olan sazan balığına uygun ekipman ve yemlerle çalışmalarına başlamışlardır.

7 gün sürecek yarışmanın 4. Günü 11.10.2023 tarihinde gece saatlerinde , olta alarmlarının ötmesiyle balıkla olan mücadeleleri başlamıştır.

Oltaya takılan balıkla yaklaşık 45 dk. mücadele etmişler ve balığı karaya çıkartmayı başarmışlardır. Hedef balık sazan olmasına rağmen , Yakalanan balık , Türkiye’de Resmi olarak düzenlenen yarışmalarda, yakalan en büyük balık ünvanını almıştır.

Yarışmada Şehrimizi ve Derneğimizi temsil eden ESBALDER OLD CİTY CARP Team takımımızı, bizleri onurlandırdıkları ve gururlandırdıkları için Tekrar Tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim.


RASGELE ESBALDER OLD CİTY CARP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Yakaladığı 40 kiloluk Fırat turnasını popülasyonu korumak için tekrar suya bıraktı
Next post Oltalar 6’ncı Altın Kanca Surfcasting’de birincilik için atıldı