HAYALET AV ARAÇLARI VE İSTİLACI TÜRLER FARKINDALIK PROJESİ ‘Ağ Temizlik Töreni 07 Haziran 2023 Çarşamba günü (yarın) 14.00’ da’

Hayalet Av Araçları ve İstilacı Türler Hakkında Bilgilendirme Eğitimi “Ağ Temizlik Töreni”

Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Ankara, Nallıhan’da, Hayalet Av Araçları ve İstilacı Türler Yönelik Farkındalık oluşturmak için gerçekleştirilecek olan “Ağ Temizlik Töreni” 07 Haziran 2023 Çarşamba günü (yarın) 14.00’ da Sarıyar Hasan Polatkan Barajı, Çayırhan Mahallesi, Nallıhan / Ankara da gerçekleşecektir.

Ankara İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Ankara, Nallıhan’da, Hayalet Av Araçları ve Yönelik Farkındalık oluşturmak için gerçekleştirilecek olan “Ağ Temizlik Töreni” 07 Haziran 2023 Çarşamba günü (yarın) 14.00’ da Sarıyar Hasan Polatkan Barajı, Çayırhan Mahallesi, Nallıhan / Ankara da gerçekleşecektir.

Katılım sağlamak isteyen olta balıkçısı arkadaşlarımızın ASOF Federasyonumuz 0533 129 71 91 numaralı telefonu ile iletişime geçmeleri rica olunur.

PROGRAM

Açılış

Sinevizyon Gösterisi

Protokol Konuşmaları

Hayalet Ağ Temizliği

Hayalet Av Araçları ve İstilacı Türler Hakkında Bilgilendirme Eğitimi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Caretta carettaların Türkiye’deki 22 yuvalama alanından biri olan Patara kumsalında tatilcilerin ATV araçlarıyla kumsalda off-road yaptığı görüntülere tepki
Next post ‘Orman İçi Suların Balıklandırılması’ 20.000 adet Endemik bir tür olan Abant Alası Alabalığı bırakıldı