‘HAYATA DESTEK OLALIM’ Valilik izni ile yardım kampanyası başlamıştır

Depremzede Oltacı arkadaşlar için Valilik izni ile yardım kampanyası başlamıştır.

HAYATA DESTEK OLALIM.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde, 6 Şubat 2023 saat 04.17’de 7,7 büyüklüğünde ve aynı gün Elbistan ilçesinde ise saat 13.24’de 7,6 büyüklüğünde meydana gelen depremler sadece Ülkemizde değil vicdanların yaşadığı pek çok Ülkede de derin bir yara oluşturmuştur. Kahramanmaraş, Hatay, Osmaniye, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Malatya, Kilis ve Adana başta olmak üzere çevre illerde şiddetli olarak hissedilen depremlerden kısa süre sonrasında, genel hayatı olumsuz etkileyen şartların ortadan kaldırılması için Devlet ve Vatandaş işbirliği içerisinde çalışmalar başlatılmış ve sürdürülmeye devam etmektedir.

AVRASYA Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu olarak; Konya Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nden alınan izin ile NAKDİ YARDIM KAMPANYASI başlatıyoruz.

Desteğiniz, afetlerden etkilenen Amatör ve Sportif Olta Balıkçıları için yürüttüğümüz yardım çalışmalarımızın devamlılığını sağlayacak ve daha çok insana ulaşmamızı mümkün kılacak. Bu bağlamda Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığına gönül vermiş herkesin imkanları dahilinde NAKDİ yardımlarını bekliyoruz.

YARDIMLARINIZ İÇİN YENİ AÇILAN BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

Banka : Ziraat Bankası

Şube : Zafer | KONYA

Hesap Sahibi : AVRASYA Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu

İban : TR90 0001 0024 8878 6232 8650 02

Ödeme Açıklaması : Deprem Bölgesi İçin Nakdi Yardım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post TBMM Balıkçılık ve Su Ürünleri Araştırma Komisyonu toplandı
Next post