ASOF FEDERASYONU YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

ASOF – Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu’nun 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı Geçekleştirildi. Gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında 3 yıl süre ile görev alacak olan ASOF Asıl Kurulları aşağıdaki şekilde oluşmuştur.


Ülkemizin değişik illerinden resmi 15 dernek ve onlara üye binlerce doğa aşığı olta balıkçısı ile sürdürülebilir balıkçılık ve yaşanabilir bir doğal hayat için ilgili kurum ve kuruluşlar ile işbirliği içerisinde faaliyetlerini yürütüp adından sıklıkla söz ettiren ASOF – Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu’nun 4. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti.


AŞTİ – Bugsaş Konferans Salonu’nda yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı 30 Haziran 2024 Pazar günü öğlen 12.00’de başlayıp 16.00’da son buldu..


Federasyonun kurulumundan bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mustafa Serkan İNANÇ’ın Divan Heyetine sunduğu çarşaf liste toplantıya katılanların tamamının oyu ile kabul edildi.
Gerçekleşen Olağan Genel Kurul Toplantısı sonrasında 3 yıl süre ile görev alacak olan ASOF Asıl Kurulları aşağıdaki şekilde oluşmuştur.


YÖNETİM KURULU ASIL
Başkan: Mustafa Serkan İNANÇ
Genel Sekreter: Bahadır Muharrem CAN
Sayman Üye: Semih KOLÇAK
Başkan Yardımcısı: Gökhan KONİ
Başkan Yardımcısı: Özden AYDIN ŞİMŞEK
Başkan Yardımcısı: İsmail GÜLTEKİN
Başkan Yardımcısı: İbrahim ŞEN

DENETİM KURULU ASIL
Denetim Kurulu Başkanı: Mustafa TURAN
Denetim Kurulu Üyesi: Mehmet Tarık ERSAL
Denetim Kurulu Üyesi: Mustafa ORHAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Okyanuslarda Sıcaklıkların Artması Buzul Erimesini Geri Dönülemez Bir Noktaya Getirebilir
Next post DENOLDER 5. SAZAN BALIĞİ YAKALAMA YARIŞMASI