Kumlara Saplanan Canavar Suratlı Balık Görenleri Tatlı Tatlı Korkuttu

Sıkıysa Al Evde Besle! Canavar Suratlı Balık

Şu tatlılık, şu nevi şahsına münhasırlık kolay kolay görülür mü? Görülmez!

Kıyıya vuran ve alışılmadık bir surata sahip olan balık görenleri hayrete düşürdü. Ağzı açık şekilde saplandığı kumlardan kurtulmak için adeta “İmdat!” diye bağıran balık çevredekilerde duygu karmaşası yaratmayı başardı.

Okyanusun ayağındaki Singapur’da denize girmek isteyenlerin karşılaştığı bu görüntü kolay kolay hafızalardan silinmeyecek cinsten!

Siz artık ‘Ayağım yere değmediği sürece yüzmem, yüzemem!’ diyen insanları rahat bırakıyorsunuz kardeşim… Singapur’da eşi benzerine pek de kolay rastlanamayacak türden bir balık görüldü, videosu çekildi, sosyal medya kullanıcıları hem güldü hem de tatlı tatlı korktu!

Kıyıya vuran ve alışılmadık bir surata sahip olan balık görenleri hayrete düşürdü. Ağzı açık şekilde saplandığı kumlardan kurtulmak için adeta "İmdat!" diye bağıran balık çevredekilerde duygu karmaşası yaratmayı başardı.

Dennis Chan adlı bir sosyal medya kullanıcısı sayesinde videosu internete düşen canavar, pardon, balık pek farkında olmasa da fenomenlik yolunda önemli adımlar atmakta!

Dennis Chan adlı bir sosyal medya kullanıcısı sayesinde videosu internete düşen canavar, pardon, balık pek farkında olmasa da fenomenlik yolunda önemli adımlar atmakta!

Dünya genelinde şöhrete kavuşan balık 50 milyon görüntülemeyi geçti ve “Çok korkunç!” yorumlarından nasibini aldı.

Dünya genelinde şöhrete kavuşan balık 50 milyon görüntülemeyi geçti ve "Çok korkunç!" yorumlarından nasibini aldı.

‘Uzun burunlu yıldız gözlemcisi’ denilen balığın avını beklerken kendini bu kadar açık etmesi de hayli enteresan. Videoyu internete yükleyen Chan, ‘Taş balıklarına benziyorlar. İnsanlar dikkatli olmalı yoksa zehirli dikenleri yüzünden acı verici deneyimler yaşanabilir.’ Kaynak onedio

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Balık avı macerası: İki arkadaş boz ayı ile burun buruna geldi
Next post Kızılırmak’ta balık ölümleri tekrar başladı