Kars’ta su samuru kamerada

Karnını doyurdu, kar banyosu yaptı, arka arka yüzdü

Kars’ta nesli tükenme tehlikesi altında olan su samuru kameralara yansıdı. Kar banyosu yapan su samuru renkli görüntüler ortaya çıkardı.
Kars Çayı’nda yiyecek avlarken görüntülenen su samuru kendisini görüntüleyen gazeteciye adeta poz verdi. Suya dalarak yiyecek arayan su samuru, buzun üzerine çıkarak bulduğu yiyeceği yedikten sonra tekrar suyu daldı.


“Sırt üstü yüzdü, kar banyosu yaptı”
Kars Çayı’nda görüntülenen su samuru, adeta kamera karşında ‘beni çekin’ dercesine bir birinden güzel hareketler yaptı. Bir süre suya dalarak yiyecek arayan su samuru, bulduğu yiyecekleri buz üzerine çıkarak yedi, karnını doyuran su samuru, karın içerisinde yuvarlanarak kar banyosu yaptı.
Tekrar suya dalan su samuru, bu sefer arka arka yüzerek adeta şov yaptı. Sevimli su samurunun her hareketi an be an kaydedildi.
Nesli tükenme tehlikesi altında olan su samurunun Kars Çayı’nda yiyecek avı ve kar banyosu renkli görüntüler ortaya çıkarırken, izlendiğini fark eden su samuru birden gözlerden kayboldu.

kars’ta-su-samuru-kamerada-(1).jpg
kars’ta-su-samuru-kamerada-(2).jpg
kars’ta-su-samuru-kamerada-(3).jpg
kars’ta-su-samuru-kamerada-(4).jpg

kaynak gazetekars

About Post Author

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Previous post Kızılırmak Deltası eğrelti otuyla kaplandı
Next post Görenler şaşırdı: 22 kiloluk dev sazan balığı yakaladılar