Havada Balık Tutma keyfi!

   Hatay’ın İskenderun ilçesinde yamaç paraşütü pilotu ile tandem atlayışı yapan İlyas Yıldır, gökyüzünden körfeze oltasını bırakarak havada balık tutma keyfi yaşadı.

Havada balık tutulur mu? Demeyin! Osmaniyeli sosyal medya fenomeni İlyas Yıldır bu iddiasını gerçekleştirmek için İskenderun’da profesyonel yamaç paraşütü pilotu İlker Özgüven ile birlikte Amanosların eteğinden tandem atlayışı yaptı.

Gökyüzünden oltasını aşağı İskenderun Körfezine salarak balık avlama deneyiminde bulundu. Oltasına takılan balık ile havada balık tutma keyif yaşayan Osmaniyeli sosyal medya fonemeni olduğu belirtilen İlyas Yıldır “Olmayanı yaptık” diyerek gökyüzündeki heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Atatürk Anıt alanına başarılı bir iniş gerçekleştiren İlyas Yıldır, insanların sıkıntılı bir süreçte gülmeye eğlenmeye ihtiyacı olduğunu düşündüğünü belirterek “Böyle bir atlayışı, anı ve keyif olsun diye kayda aldık. Bundan sonra gökyüzünde tuttuğumuz balığı mangalda pişirmeyi planlıyoruz” şeklinde espri patlatmayı da ihmal etmedi.

Profesyonel yamaç paraşütü pilotu İlker Özgüven başarılı ve de güzel bir atlayış gerçekleştirdiklerini renkli ve eğlenceli olduğunu ifade ederek Amanoslardan paraşütle atlamak her zaman büyük bir zevk verdiğini söyledi.

27isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.09.540
27isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.10.318
27isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.02.557
27isken-havada balık tuttu.mpg_snapshot_00.26.900

#İskenderun #Osmaniye #Sosyal Medya Fonemeni İlyas Yıldır #İlker Özgüven #Yamaç paraşütü #Tandem

Kaynak İskenderun.org

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Türk ve Azerbaycanlı balıkçılardan iş birliği
Next post Malatya ‘balık yavrusu’ üretiminde merkez olma yolunda