(ATSOBDER) GÖKHAN SEVİM’DEN ‘AÇIKLAMA VE TEŞEKKÜR’

ASOF 2022 TÜRKİYE TURNUVASI TURNA BALIĞI YAKALAMA FİNAL YARIŞMASI 12-13 KASIM TARİHİNDE KIRIKKALE İLİ HACILAR BELEDİYESİ SINIRLARI İÇİNDE BULUNAN KAPULUKAYA BARAJINDA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR.

RESMİ YARIŞMALARDA 2010 YILINDAN BU YANA 99,5 CM OLAN REKORU 12 YIL SONRA 13 KASIM 2022 TARİHİNDE SAAT 09:32’DE 101 CM İLE İLK GEÇEN BEN OLDUM TABİKİ TAKIM ARKADAŞIM OLTACILARDER Doğa ve Çevre Dostu Amatör Oltacılar Derneği’nden TC Umut Boduroğlu’nun SAYESİNDE, YARDIMI DESTEĞİ EMEĞİ ÇOKTU ÇÜNKÜ O BALIĞI KEPÇEYE ALMAK TUTMAKTAN DAHA ZORDU BUNU TAKIM ARKADAŞIM SAYESİNDE BAŞARDIM. KEPÇEMİZ 3 PARÇAYA AYRILDI AMA UMUT ARKADAŞIMIN AZMİ SAYESİNDE BALIK ARTIK BOTUN İÇİNDEYDİ, BU BİR TAKIM İŞİYDİ VE BERABER BAŞARDIK.

ANCAK ÇOK DEĞERLİ DOSTUM, KARDEŞİM, ARKADAŞIM SİNABDER – Sincan Amatör Olta Balıkçıları ve Kara Avcıları Derneği ÜYESİ İsmail Akyüz SAAT 10:56’DA 101,5 CM BALIK YAKALAMIŞ VE TÜRKİYEDEKİ RESMİ YARIŞMALARDAKİ REKORU YENİLEYİP TÜRKİYE REKORUNUN SAHİBİ VE ŞAMPİYON OLMUŞTUR.

RESMİ YARIŞMALAR TÜRKİYE REKORU

1 – İSMAİL AKYÜZ    101,50 CM ( SİNABDER)

2 – GÖKHAN SEVİM 101,00 CM  (ATSOBDER)

BU KONU İLE İLGİLİ BU AÇIKLAMAYI YAPMAK ZORUNDAYIM. ÇÜNKÜ PAYLAŞIMLARIM KENDİ SEVİNCİM HEYECANIM İLE ALAKALIYDI. BENİ ONURE EDEN DEĞERLİ ASOF BAŞKANIM SERKAN İNANÇ VE EKİBİ SAYESİNDE.

GÜZEL BİR BALIK ALDIM REKOR KIRDIM EVET,

AMA ÇEVREMDEKİ HERKES BENİM 1. OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYOR, SÖZLÜ OLARAK SORAN TEBRİK EDEN GÜZEL DİLEKLERİ İLETEN HERKESE 2. OLDUĞUMU BELİRTTİM. SÖZLÜ OLARAK BELİRTEMEDİĞİM BİR ÇOK KİŞİYE DE BÖYLE BİR AÇIKLAMA YAPMAK İSTEDİM.

BU YARIŞMAYA GİTMEYİ ÇOK İSTEDİM, ÇABA GÖSTERDİM, EMEK VERDİM, O KADAR YOLU TEK BAŞIMA GİTTİM. İLK OLARAK AİLEMİN DESTEĞİ VE SERDAR YILMAZ KARDEŞİMİN MADDİ MANEVİ DESTEĞİ VE  SERDAR ARKADAŞIMIN ARABASI İLE YOLA ÇIKTIM.

ATSOBDER DERNEK BAŞKANIM GÖKHAN KONİ- ERDAL ÜZÜMÖZÜ DESTEĞİ VE DERNEK ÜYELİRİMİN DUALARI, DOSTLARIMIN, ARKDAŞLARIMIN DUALARI İLE YOLA ÇIKTIM.

YARIŞMA ALANINDA SAMADER DERNEĞİNDEN KIYMETLİ ABİM ÇAĞLAYAN KART 30 TEMMUZ 2022 TARİHİNDE SAMADER TURNA LİGİNDE TANIŞTIĞIMIZDAN GÜNDEN BUGÜNE DESTEĞİNİ ABİLİĞİNİ HİÇ ESİRGEMEDİ.

DESTEKLERİ ESİRGEMEYEN YANIMDA OLAN HERKESE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. ÇOK KİŞİ VAR  YANIMDA OLAN BANA KUCAK AÇAN İSMİNİ BİLMEDİĞİM AYRICA UNUTTUĞUM VARSA AFFOLA ÇÜNKÜ HALA HEYECANIM SEVİNCİM DEVAM EDİYOR.

BU YARIŞMALARIN BAŞLAMASINDA DEVAM ETMESİNDE ÖNCÜLÜK EDENLERE, SONSUZLUĞA UĞURLADIĞIMIZ KAMİL ÜÇBAŞ VE AYHAN NURİ ŞİMŞEK ABİLERİM BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜM ABİLERİMİZİ, ABLALARIMIZI, KARDEŞLERİMİZİ RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM. HALEN ÖNCÜLÜK EDEN YOL GÖSTEREN ABİLERİME, ABLALARIMA, KARDEŞLERİME SAĞLIK, MUTLULUK, HUZUR VE GÜZEL BİR GELECEK DİLİYORUM.

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ. #ASOF

Havva Sevim Huseyin Sevim Ahmet Sevim Seda Serdar Yılmaz Gökhan Koni Erdal Üzümözü Mesut Şen Faruk Atalkın  ATSOBDER

Alparslan Ahmet Doğance (ASİ OLTACI) @UMUTBODUROĞLU(TAKIM ARKADAŞIM) Çağlayan Kart Semih Kolçak Rafet Turgut

Seval Kaptan Turgut Hakan Kılıç HDC Pike Team Tutangalar Sakarya

Fahri Boğaz @Sedat sert SAMADER SAKARYA M Serkan Inanç Özden Aydın Şimşek Balık Haber Senol Coşgun Kapulu Kaya Mehmet Ulusoy Tevfik Üçbaş avdoğa dergisi @HAKKI HARMANCI

İlyas Hin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Akdeniz’de deniz canlıları ekosistemi kayıt altına alınıyor
Next post Araştırma: İnsanlar 780 bin yıl önce pişmiş gıda tüketmeye başlamış olabilir