ASOF 2022 TÜRKİYE TURNUVASI TURNA BALIĞI YAKALAMA FİNAL YARIŞMASI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR.

Federasyonumuz Yönetim Kurulu Başkanı M. Serkan İNANÇ, Denetim Kurulu Üyemiz Özden AYDIN ŞİMŞEK ve ASOF Daimi Sponsorlarımızdan OLTACI DERGİSİ Sahibi Tevfik ÜÇBAŞ ile birlikte Kırıkkale Valimiz Sayın Bülent TEKBIYIKOĞLU, Karakeçili Kaymakamımız Sayın Ali Can ULUDAĞ, Keskin Kaymakamımız Sayın Tunahan ÇİL, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Hamza GÜNEŞ, Karakeçili Belediye Başkanımız Sayın Veysel AYDEMİR, Keskin Belediye Başkanımız Sayın Dede YILDIRIM ve Çeşnigir Kanyonu Tesislerinin İşletmecisi Sayın Fırat ERDEM’i ziyaret ederek 12 – 13 Kasım 2022 Tarihleri arasında Tarihi Çeşnigir Köprüsü çevresindeki Çeşnigir Kanyonu’nda yapılması planlanan ASOF 2022 TÜRKİYE TURNUVASI TURNA BALIĞI YAKALAMA FİNAL YARIŞMASI hakkında bilgi alış verişinde bulundular.

ASOF Üyesi Derneklerimizin 2022 Yılında yapmış olduğu yarışmalarda dereceye girenler ve federasyondan lisanslı sporcuların katılabileceği 2022 Turna Balığı Yakalama Final Yarışması ayrıntıları en kısa sürede paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu

ASOF Yönetim Kurulu

About Post Author

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Previous post Zıpkınla 50 kiloluk akya balığı avladı
Next post Hasanağa Deresi siyah akıyor