Konya’da Su Ürünleri Koruma Kontrol Görevlilerine Yapılan Bıçaklı Saldırıyı KINIYORUZ.

Konya’da Su Ürünleri Koruma Kontrol Görevlilerine Yapılan Bıçaklı Saldırıyı

KINIYORUZ.

DENETİM GÖREVLİLERİNE YAPILAN BIÇAKLI SALDIRI GİRİŞİMİNE KINAMA.

” AVRASYA Amatör ve Sportif Olta Balıkçılığı Federasyonu Yönetim Kurulu’ndan yapılan yazılı açıklamada, Konya’da 4 gün önce Konya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü ekiplerinin il merkezinde gerçekleştirdiği denetimlerde, denetimi yapan görevlilere yapılan bıçaklı saldırı girişimine tepki gösterildi.

Açıklamada, “Konya’da su ürünleri koruma-kontrol görevlilerine yapılan bıçaklı saldırıyı kınıyoruz.Konya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz günlerde Konya İl Merkezinde yapılan denetimlerde bir balık satıcısının denetim esnasında bıçaklı saldırısına maruz kalmıştır. Konya Su Ürünleri Şubesi ekiplerince çeşitli imkansızlıklara rağmen; Su ürünleri kaynaklarının ve sularda yaşam süren canlıların korunmasına yönelik olarak yapılan tüm çalışmalarını, denetimlerini takdirle takip ediyoruz. Koruma & Kontrol görevlilerine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Hukuksal sürecin mutlak suretle takipçisi olacağız”denildi. “

About Post Author

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Previous post Minik Oltacılar / Spinnci Murat
Next post Isparta Eğirdir’in Tabandan Bağlı Olduğu Beyşehir Gölü de Kurudu / Dr.Ali KESİCİ