Oltalarına ikinci kez takılan köpekbalığını ‘Gelme bir daha’ diye bağırarak denize bıraktılar

Read Time:45 Second

ANTALYA’NIN MANAVGAT İLÇESİNDE , SAHİLDE OLTA İLE BALIK AVLAYAN AMATÖR BALIKÇILAR İKİNCİ KEZ KÖPEK BALIĞI YAKALADI. KÖPEK BALIĞINI YAKALADIKTAN SONRA DENİZE BIRAKMA ANLARINI CEP TELEFONU KAMERASI İLE KAYIT ALTINA ALAN BALIKÇILAR, KÖPEK BALIĞINI “GELME, HADİ OĞLUM GELME BİR DAHA” DİYE YOLCU ETTİ.

Oltalarına ikinci kez takılan köpekbalığını “Gelme bir daha” diye bağırarak denize bıraktılar

Antalya’nın Manavgat ilçesinde, sahilde oltalarına ikinci kez köpekbalığı takılan amatör balıkçılar, kuyruğundan tutup sahilde sürükleyerek denize tekrar attıkları köpekbalığını “Gelme, hadi oğlum gelme bir daha” diye yolcu etti.

Manavgat Alanya sınırında Alara Çayının denize döküldüğü boğaz mevkiinde, sahilde olta ile balık avlayan amatör balıkçılar ikinci kez köpekbalığı yakaladı. Kuzu balığı diye çektikleri oltanın ucunda köpekbalığını gören balıkçılar bu kez zaman kaybetmeden onu denize geri bıraktı. Köpekbalığının denize bırakılma anını ölümsüzleştirmek isteyen balıkçılar, cep telefonu kamerası ile yaşadıkları anları kayıt altında aldı. Bir balıkçı durumdan bahsederek köpekbalığını denize doğru götürürken kayıt altına alan balıkçı ise balığı, “Gelme, hadi oğlum gelme bir daha gelme” sözleri ile uğurladı. KAYNAK antalyahakkinda

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

About Post Author

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous post Kar can suyu oldu kuruyan göller suyla doldu taştı
Next post Kıyıya vuran ve can çekişen yunusu kurtardı