Oltacı Dergisi – Kamil Üçbaş

Dereden, Okyanusa… Amatör – Sportif Balıkçılık Dergisi

Yüzeyi buzla kaplanan Çıldır Gölü’nde futbol keyfi

10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ VE İDARECİLER GÜNÜ NEDENİYLE YÜZEYİ TAMAMEN BUZLA KAPLI ÇILDIR GÖLÜ ÜZERİNDE FUTBOL MÜSABAKASI YAPILDI. (OLGUN YILDIZ/ARDAHAN-İHA) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yüzeyi tamamen buzla kaplı Çıldır Gölü üzerinde futbol müsabakası yapıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle buzla kaplı Çıldır Gölü üzerinde futbol müsabakası yapıldı.

Yüzeyi buzla kaplanan Çıldır Gölü'nde futbol keyfi

İHA’nın bilgilerine göre, Yüzeyi tamamen buzla kaplı olan Çıldır Gölü’nde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler nedeniyle bir araya gelen idareciler ile gazeteciler göl üzerinde futbol oynamanın keyfini çıkardı.

Ardahan Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Kılıç, müsabaka sonrası yaptığı konuşmada, ’’10 Ocak İdareciler ve Gazeteciler günü münasebetiyle Çıldır gölü üzerinde güzel bir etkinlik gerçekleştirdik. Burada maksat günün anlam ve önemini hem anımsatmak, anlamak hem de günü beraber geçirmekti. Güzel bir etkinlikti, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.’’

Çıldır Kaymakamı Fatih Bayrak ise, “10 Ocak İdareciler ve Gazeteciler günü münasebetiyle organize edilen maçı Türkiye’nin en büyük buz pisti olan Çıldır Gölü üzerinde yaptık. Bu organizasyonu gerçekleştiren arkadaşları tebrik ediyorum’” dedi.

Etkinliğe Ardahan Vali Yardımcısı Mehmet Fatih Kılıç, Çıldır Kaymakamı Fatih Bayrak, Çıldır Belediye Başkanı Yakup Azizoğlu ve Çıldır Gençlik Spor Müdürü Adnan Korkut katıldı.

kaynak yeniçağ

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUNUZ

Oltacının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

%d blogcu bunu beğendi: