Oltacı Dergisi – Kamil Üçbaş

Dereden, Okyanusa… Amatör – Sportif Balıkçılık Dergisi

40 metrelik falezlerin ucunda tehlikeli olta!

Antalya‘da 40 metre yüksekliğindeki falezlerin kıyısında ,olta ile balık avlayan amatör balıkçılar, tehlikeye davetiye çıkarıyor.

Muratpaşa ilçesinde doğal güzelliği ve eşsiz manzarasıyla kenti ziyaret edenlere doyumsuz bir manzara sunan falezler, zaman zaman tehlikeli anlara da sahne oluyor.

Konyaaltı varyantında tehlikeye aldırış etmeyen amatör balıkçılar, falezlerde yaklaşık 40 metre yüksekten oltalarını denize attı. Amatör balıkçılar, canlarını hiçe sayarak balık avlamaya çalıştı.

30 metrelik falezlerin ucunda tehlikeli olta

Falezlerde korkutan görüntü. Falezlerde korkutan görüntü… 40 metrelik falezlerin ucunda ölümüne olta ANTALYA – Antalya’da, 40 metre yüksekliğindeki falezlerin kıyısında olta ile balık avlayan amatör balıkçılar, tehlikeye davetiye çıkarıyor.

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde doğal güzelliği ve eşsiz manzarasıyla kenti ziyaret edenlere doyumsuz bir manzara sunan falezler, zaman zaman tehlikeli anlara da sahne oluyor. Konyaaltı varyantında tehlikeye aldırış etmeyen amatör balıkçılar, falezlerde yaklaşık 40 metre yüksekten oltalarını denize attı.

Amatör balıkçılar, canlarını hiçe sayarak Balık avlamaya çalıştı. O anlar ise İhlas Haber Ajansı drone kamerası tarafından görüntülendi.O anlar ise İhlas Haber Ajansı tarafından drone ile görüntülendi. kaynak haberler

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUNUZ

Oltacının Sektörün Gözü Kulağı Sesi

%d blogcu bunu beğendi: