5 Eylül 2021 Günü sektör belirleme kuraları çekilip 6 – 11 Eylül 2021 Tarihleri arasında Bolu ili, Gölköy Baraj Gölü’nde ASOF TÜRKİYE 2021 SPORTİF SAZAN BALIĞI YAKALAMA YARIŞMASI
Takım Adı: Discovery Fishing Team
Yarışmacılar: TUNCER ÜNAL – EJDER KARAKUŞ – ASIM BOZBAŞ
Takım Adı: TR CARP TEAM
Yarışmacılar: TUFAN YAYLA – UĞUR İPEK – EBUBEKİR BAĞCI
Takım Adı: Carp Trainer
Yarışmacılar: ZAFER DEMİR – RIZA ARHAN – SEZER YEŞİLOĞLU – ENGİN KULAK
Takım Adı: Snow Baits & Boatman Türkiye
Yarışmacılar: SERKAN KORKMAZ – AYDIN KARAKAYA – FARUK İZGİ – YUSUF İZGİ
Takım Adı: PLANET BAITS
Yarışmacılar: SABRİ BABAOĞLU – ÜNAL BERBER – AHMET YILMAZ – KENAN ÖZ
Takım Adı: Klas Baits Carp Team
Yarışmacılar: ŞERİF HACIOĞLU – ALİCAN ÖZTÜRK – HASAN ŞEN – İZZET SAKARYA
Takım Adı: Avseti Nature In Carp Team -14
Yarışmacılar: EROL TEKE – SERKAN SARIMSAKÇI – ORHAN YENİDOĞAN – OĞUZ KARABABA
Takım Adı: MULBERRY Carp Team 54
Yarışmacılar: BURAK FAİK TELGEREN – ALİ YILDIRIM – MURAT TEZER – RECEP ALİŞAN
Takım Adı: KÜSOBDER ŞEN CARP
Yarışmacılar: MEHMET KARAKAYA – SÜLEYMAN ERBAHAYETMEZ – ERKAN BOZKIR – BURAK BALIKÇIGİL
Takım Adı: MAFIA CARP
Yarışmacılar: İSMAİL GÜLTEKİN – BAYRAM KIYMIK – VOLKAN KURT – RASİM ŞAZ
Takım Adı: KÜSOBDER GÜRCANLAR CARP TEAM
Yarışmacılar: HAKKI GÜRCAN – TUNCAY ÖNDER – SEMİH YILDIRIM – BEDİRHAN OPUŞ
Takım Adı: KÜSOBDER GÜRCANLAR CARP TEAM
Yarışmacılar: TEVFİK ZEYTİN – COŞKUN YAKIŞ – HÜSNÜ ÇALIKLI
Takım Adı: Carp Club İstanbul / Carp41
Yarışmacılar: AHMET KAYA – AYDIN BAHAR – ALİ YILMAZ
Takım Adı: KÜSOBDER-CARP-43
Yarışmacılar: M.METİN GÖKTEKİN – SERDAR BAYRİ – AHMET SERT – MUTLU AKDAŞ
Takım Adı: Gönen Carp Team—Best Bait
Yarışmacılar: HAKAN KÜÇÜKÇALIK – AYHAN YÜKSEL – FURKAN KÜÇÜKÇALIK – ERDEM DAMAR
Takım Adı: SNG CARP TEAM
Yarışmacılar: GÜRSEL DÜLGER – SİNAN AVCI – UFUK AKAY
Takım Adı: Shimano Carp Team
Yarışmacılar: İDRİS SAYGIN – AYHAN ÇELİK – OKTAY VATANSEVER – ECMEL MUTLU
Takım Adı: NKbaits GESBADER
Yarışmacılar: HÜSEYİN MUTLU – RIDVAN KÖROĞLU – NURAY KAYRAK – CANDAN SÜZEN
Takım Adı: MivardiTR-2
Yarışmacılar: SEVDİN VATANSEVER – AYŞE VATANSEVER – TUNAY DERYA
Takım Adı: MIVARDI TÜRKİYE
Yarışmacılar: ÜNAL ZORBA – SEVDİN ÇELİK – SAMET KOYUNBAKAN
Takım Adı: Carp’e Diem Carp Club
Yarışmacılar: BARIŞ TUNA – OLCAY GÜNEY – MURAT YILDIZ – MEHMET DALOĞLU
Takım Adı: GESBADER
Yarışmacılar: HASAN GÜLER – ENGİN ÖZKAN – MUHSİN GÜNEY – SAMET TURHAN
Takım Adı: CARPISM SPORTIVE CLUB
Yarışmacılar: HÜSEYİN CANKAZ – MUSTAFA KILIÇ – SİNAN KAMER
Takım Adı: AVARA AV MALZEMELERİ
Yarışmacılar: HASAN İBRAHİM MANAV – ŞENDOĞAN EREN – ………………..
Takım Adı: ATSOBDER YILDIRIM CARP
Yarışmacılar: İZZETTİN YILDIRIM – CENGİZ YEŞİLYURT – ERDEM YILDIZ